O INWESTYCJI
MIESZKANIA
W ramach inwestycji powstaną 22 mieszkania z odrębnymi księgami wieczystymi o powierzchni ok 55-56 m2, składające się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch niezależnych sypialni, pomieszczenia spiżarni, przedpokoju oraz łazienki z toaletą. Każde z mieszkań będzie posiadało dwa niezależne balkony (jeden od strony sypialni, drugi od strony salonu). Do każdego z mieszkań będzie przynależna komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w dwustanowiskowym garażu. Do mieszkań na poddaszu będzie przynależna przestrzeń strychu znajdującego się bezpośrednio nad ich mieszkaniami. Każdy z domów będzie miał prawo do wyłącznego korzystania z ogródka przynależnego dla dwóch mieszkań.

ARCHITEKTURA
Budynki zostaną wykonane w nowoczesnej technologii oraz architekturze, z bardzo jasnymi pomieszczeniami z dużymi przeszkleniami (nowoczesne okna dwukomorowe - trzyszybowe). Tereny wspólne zostaną wykończone i zaaranżowane. Droga dojazdowa oraz dojścia do budynków zostaną wybrukowane lub zostanie wyłożona wykładzina asfaltowa.

STANDARD WYKOŃCZENIA
Lokale mieszkalne zostaną wydane w standardzie wykończenia obejmującym min. instalację wody, instlację CO, instalację elektryczną, instalację gazową z dobrej jakości piecem dwufunkcyjnym z automatyką, grzejniki z głowicami termoregulującymi, tynki wewnętrzne, wylewki podłogowe, stolarkę okienną drewnianą z szybami i okuciami, parapety zewnętrzne aluminiowe i wewnętrzne kamienne, okablowanie (tv, internetu, domofonu), płytki balkonowe mrozoodporne oraz oświetlenie balkonów kinkietami zewnętrznymi, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Dokładny opis standardu wykończenia lokali, rzuty poszczególnych mieszkań, wzory umów oraz inne dokumenty zostały zamieszczone w zakładce Dokumenty do pobrania.

TERMINY
Inwestycja rozpocznie się na przełomie czerwca i lipca 2017 roku, zaś jej planowane ukończenie przewiduje się na IV kwartał 2018 roku. Inwestycja będzie w całości finansowana celowym kredytem bankowym wraz z indywidualnymi zamkniętymi rachunkami powierniczymi prowadzonymi dla poszczególnych lokali mieszkalnych. Wszystkie umowy deweloperskie w formie aktu notarialnego z wpisem roszczeń do księgi wieczystej. Obecnie przyjmowane są rezerwacje w zakresie dostępnych lokali mieszkalnych. Zapraszamy do zapoznania się z inwestycją oraz szczegółami - dostępnymi w Biurze sprzedaży mieszkań przy ul. Worcella 6/8 w Krakowie.